SMULKAUS IR VIDUTINIO VERSLO VADOVŲ SEMINARAS

Kaip sustiprinti savo verslo imunitetą ir atsparumą "virusams" ir krizėms?

VADOVŲ SEMINARAS VYKS:

ŠIAULIUOSE:

RUGSĖJO 22 d.
14.00 val. - 18.00 val.
VIETA: Šiaulių verslo inkubatorius Aušros al. 66A, LT-76233 Šiauliai

KAUNE:

RUGSĖJO 23 d.
14.30 val. - 18.30 val.
VIETA: Viešbutis Best Western Santaka
J.Gruodžio g.12, LT-44293 Kaunas

VILNIUJE:

RUGSĖJO 29 d.
18.00 val. - 21.00 val.
VIETA: Viešbutis PANORAMA Sodų g. 14, LT-02100 Vilnius

SEMINARO METU APTARSIME:
SMULKAUS IR VIDUTINIO VERSLO VADOVŲ SEMINARAS

APIE KĄ KALBĖSIME?

Turbūt dabar nerastumėte nei vieno straipsnio apie verslo pokyčius, kuriame nebūtų ko nors parašyta apie tai, kaip dėl Covid-19 pandemijos pasikeitė pasaulis, vartotojų elgsena, prioritetai ir pan. Reikia sutikti, kad poveikis pasaulio ekonomikai tikrai didelis – daugelis didžiųjų pasaulio ekonomikų reikšmingai smuko. Kai kurioms verslo šakoms (ypač susijusioms su kelionėmis bei turizmus) prognozuojamas ilgas atsigavimo periodas. Vartotojai irgi keitėsi – mažiau pirko įprastose prekybos vietose (t.y. fizinėse parduotuvėse) teikdami pirmenybę internetinėms parduotuvėms. Įprastos tiekimo grandinės trūkinėjo.

Tarsi to būtų negana – ekspertai prognozuoja, kad ateityje tokių pandemijų ir krizių tik daugės. Juk šiandieninis verslo pasaulis pilnas įvairių iššūkių – globalizacija, geopolitinis neapibrėžtumas, Brexit, išmanizacija, augančios paskolų palūkanos, ir t.t. Atrodo, na va, dar vienas „užsakymas“, dar vienas „klientas“, „naujas produktas“ ir jau bus galima atsikvėpti. Bet tas atokvėpis – kaip horizontas – vis neateina. Tarsi verslas būtų užkeiktas. Tačiau smulkaus verslo prakeiksmą  (http://www.commonsense.lt/2013/01/30/smulkaus-verslo-prakeiksmas/) galima atšaukti. Tereikia įveikti pagrindinį savo verslo sėkmės sabotuotoją – save.

Sėkmingam verslui neužtenka verslininko entuziazmo ir energijos. Neužtenka ir jo didelių pastangų. Juk labai entuziastingai bėgdami neteisinga kryptimi tikslo nepasieksite. Dabar ypač svarbu, kad Verslininkas reguliariai „užsidėtų vadovo kepurę“, pasižiūrėtų į savo verslą iš išorės ir sistemintų verslo procesus bei sukurtų ilgalaikį konkurencinį pranašumą. Tik tokiu būdu galima pasiekti, kad įmonė sustiprins savo „verslo imunitetą“ ir taps atspari daugumai išorinių veiksnių ir sukrėtimų.

Ateikite į susitikimą, kuriame pasikalbėsime apie tai, kad verslo stabilizavimas – tai tik tarpinis tikslas. Nes geras verslas yra atsparus daugumai iššūkių. Susitikimo metu ne tik sužinosite tris būtinus veiksmus, kurie sustiprins jūsų verslo atsparumą, bet ir sužinosite apie tai, kaip pasididinti įmonės pelningumą net ir ekonominės audros metu. Tai ne tik puiki proga gauti naujų žinių, bet ir puiki proga susitikti ir pabendrauti su kitais smulkaus ir vidutinio verslo savininkais-vadovais bei išgirsti jų problemas problemų sprendimų patirtis. 

SVARBU: Dalyviai, atėję į susitikimą, turės dėvėti veido apsauginę kaukę. Pasikeitusi epidemiologinei situacijai, renginys vyks nuotoliniu būdu. Visiems įsigijusiems bilietus, bus išsiųsta detalesnė informacija el.paštu, kurį nurodėte pirkdami bilietus.

Rugsėjo 22 d. ŠIAULIUOSE
Rugsėjo 23 d. KAUNE
Rugsėjo 29 d. VILNIUJE

BILIETAI Į SEMINARĄ

SEMINARO LEKTORIUS

Nerius Jasinavičius

VERSLO EFEKTYVUMO IR SISTEMINIMO EKSPERTAS
Nerius Jasinavičius per savo ilgesnę nei 15 metų darbo patirtį įgavo įvairiapusę konsultacinę ir praktinę patirtį skirtinguose verslo sektoriuose. Jo vedamuose mokymuose ir seminaruose dalyvavo daugelis žinomų Lietuvos ir užsienio įmonių, jis nuolat kviečiamas skaityti savo pranešimus verslo renginiuose. Nerius Jasinavičius yra baigęs Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto buhalterinės apskaitos ir audito specialybę (bakalauro ir magistro studijos). Vėliau tobulinosi Edinburgo universiteto verslo mokykloje, kur yra gavęs Verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį. Sertifikuotas Apribojimų teorijos ekspertas. Nerius specializuojasi TOC bei LEAN metodikų taikyme įmonės valdyme, tokiose srityse kaip: gamyba, projektinė aplinka, prekyba, pardavimų valdymas, įmonių strategijos bei taktikos kūrimas.

NERIUS JASINAVIČIUS

"Nuo amato prie verslo. Pradžia"

SEMINARO LEKTORIUS - didžiulio populiarumo sulaukusios verslo sisteminimo knygos autorius.

Daugiau apie šią knygą sužinoti bei įsigyti galite čia: