UNIKALI VERSLO EFEKTYVUMO IR PELNINGUMO DIDINIMO PROGRAMA VADOVAMS

NUO AMATO
PRIE VERSLO

UNIKALI PROGRAMA SVV VADOVAMS

NUO AMATO
PRIE VERSLO

PROGRAMA "NUO ŠIANDIEN"

Kurso programa parengta taip, kad kurso metu įgytas žinias pradėtumėte taikyti iš karto.

VERSLO PROCESŲ SISTEMATIZAVIMAS

Sumažinsite chaosą įmonėje, verslo procesai taps aiškūs, apibrėžti ir standartizuoti. Taip padarysite, kad įmonė dirbtų Jums, o ne Jūs įmonei!

INVESTUOTO LAIKO VERTĖS DIDINIMAS

Įgausite įgūdžių užsiimti ne tik skubiais, bet, svarbiausia, ir reikšmingais darbais, kurie atneš įmonei daug didesnę vertę ilgame laikotarpyje.

KONKURENCINIO PRANAŠUMO SUKŪRIMAS

Surasite, ką klientams galite daryti geriau nei konkurentai, kad jie pirktų dažniau ir brangiau. Darbo jėgą panaudosite konkurencingumui didinti.

VEIKLOS EFEKTYVUMO DIDINIMAS

Išmoksite identifikuoti esmines verslo problemas ir į jas sutelkti visą komandą. Taip nustosite dirbti po 10-12 val. per parą, tačiau padidinsite verslo plėtrą.

NAUDA JUMS

Kurso metu Jūs
Kursas skirtas Jums, jeigu

ĮDIEGĘ BENT DALĮ IŠGIRSTŲ PATARIMŲ, PER 10 MĖNESIŲ

KURSO DALYVIAMS PAVYKO

Programa specialiai sukurta SVV savininkams bei vadovams, siekiantiems sukurti stabiliai augančius pelningus verslus. Sužinokite, kaip sistematizuoti verslo procesus, užtikrinti ilgalaikį jūsų įmonės konkurencinį pranašumą, įsitraukusius ir motyvuotus darbuotojus, kad jūsų verslas neštų jums pinigus ir nereikalautų daug jūsų laiko.

Nerius Jasinavičius

Verslo efektyvumo konsultantas, TOC ir LEAN ekspertas, šios programos autorius

APIE PROGRAMĄ

10 mėnesių trukmės pokyčių programa "Nuo Amato prie Verslo" - nuotoliniai mokymai, skirti vadovams,  norintiems tobulinti savo, kaip vadovo sugebėjimus bei nenorintiems derinti savo užimtų dienotvarkių prie bendro kurso kalendoriaus, kadangi nuotolinius (video) mokymus galite stebėti tada, kada Jums patogu (pritaikyta net ir sugriežtinto karantino sąlygomis!).

Kiekvienas seminaras suteiks postūmį Jūsų verslo plėtrai

Nes po video seminaro peržiūros bei video konferencijos žinosite du svarbiausius dalykus:

KĄ REIKIA PAKEISTI?

KAIP TAI PADARYTI?

KURSO TURINYS

1
14 TEMŲ (VIRŠ 140 VAL.) TIESIOGINIŲ IR VIDEO PASKAITŲ

Mokymo cikle suplanuota 14 paskaitų – 6 video paskaitos, 4 dienos online paskaitos, 4 dienos kontaktinės paskaitos. Jeigu negalėsite dalyvauti tiesioginėse paskaitose, jums bus suteikta prieiga prie įrašų, kuriuos per tam tikrą laiką turėsite peržiūrėti savarankiškai Jums patogiu metu. Seminarai skirti intensyviai formuoti būtinus verslo vystymo įgūdžius ir užtikrinti jų pritaikymą Jūsų įmonėje iš karto. Tik taip pasieksite apčiuopiamų rezultatų.

2
7 ON-LINE PROGRESO APTARIMO IR KLAUSIMŲ-ATSAKYMŲ SUSIKIMAI

Po video seminarų peržiūros, nustatytu laiku galėsite dalyvauti video konferencijoje (klausimų-atsakymų sesijoje), kurios metu turėsite galimybę užduoti lektoriui iškilusius klausimus, išsiaiškinti visas atsiradusias abejones. Jei nustatytu laiku sudalyvauti nepavyks – yra galimybė susitikimų video įrašą peržiūrėti vėliau, kadangi sesijos įrašomos.

+
PAPILDOMA MEDŽIAGA

Jūs papildomai gausite 5vairias rekomendacijas nuo programos autoriaus Neriaus Jasinavičiaus su specializuotomis rekomendacijomis apie jums aktualias verslo tobulinimo temas!

Verslininkams amatininkams, pristatome specialų praktinį kursą „LAIMINGAS SOLOPRENERIS“, KURĮ SUDARO 8 SUSITIKIMAI (PO 3,5 VAL.) ON-LINE RĖŽIMU
VERSLO OPTIMIZAVIMUI

REKOMENDUOJAME

Kartais tai yra vienintelis dalykas, kurį turite atlikti. Tačiau visuomet tik VIENAS DALYKAS, kuris veda link įspūdingų rezultatų.
Konsultacinė bendrovė, teikianti kompleksines paslaugas pagal TOC ir LEAN metodikas: mokymai, konsultacijos, diegimai.
Verslo statytojų ir vystytojų klubas. Kviečiame prisijungti prie klubo bendruomenės!