• UAB "TOLECO"
PRIVATUMO POLITIKA
I. www.amver.lt ir www.amverklubas.lt internetinių  svetainių (toliau – Svetainės) privatumo politika

Ši privatumo politika taikoma UAB “TOLECO” (toliau – TOLECO) internetinėms svetainėms – www.amver.lt ir www.amverklubas.lt.  Naudodami šias internetines svetaines, jūs sutinkate ir patvirtinate, kad registruojantis šiose svetainėse, įas naudojant, pateikta arba su privatumo politika susijusi asmeninė informacija gali būti perduodama į internetinę svetainę palaikančius serverius.

Bet kokios HTML žymės (angl. iframes) ar nukreipimai (angl. redirects) yra naudojami ir jiems yra taikoma ši privatymo politika, nebent yra nurodyta kitaip.

Trečiųjų šalių paslaugoms ir socialinių tinklų kanalams, kuriuose mes turime paskyras (pavyzdžiui, Facebook bei LinkedIN), yra taikomos jų atitinkamos privatumo politikos.

II. Automatiškai renkama neasmeninė informacija

 TOLECO neįsipareigoja saugoti Svetainių lankytojų privatumo. Atkreipkite dėmesį, kad TOLECO gali teikti apibendrintus statistinius duomenis apie klientus, duomenų srautus ir susijusių Svetainių informaciją patikimoms trečiosioms šalims, tačiau šiuose statistiniuose duomenyse nebus asmenį identifikuoti leidžiančios informacijos.

III. Asmeninė informacija

TOLECO renka asmeninę informaciją, kad galėtų asmeniškai su jumis susisiekti, vykdyti registracijas į organizuojamus mokymus (seminarus, konferencijas), atsakyti į klausimus bei įvykdyti užklausas. Tokia informacija gali būti (neapsiribojant) jūsų vardas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris. Gavus jūsų sutikimą šie duomenys bus naudojami su jumis susisiekti tiesioginės rinkodaros tikslais paštu, el. paštu arba telefonu, taip pat jus informuoti ir/ar gauti jūsų atsiliepimus apie būsimus produktus, paslaugas ir (arba) reklamą. Jei atsiųsite mums paslaugų užklausas, užsakymus teikti paslaugas arba kitą medžiagą į Svetaines, galbūt turėsime su jumis susisiekti, kad gautume papildomos informacijos, reikalingos užsklausoms ir užsakymams vykdyti. Jūsų asmeninė informacija be išankstinio jūsų sutikimo nebus atskleidžiama jokioms trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja teisės aktai, arba idant būtų galima įvykdyti jūsų užklausą ir tobulinti TOLECO paslaugas. Tuo pačiu suteikiate TOLECO teisę teikti informaciją, kurią pateikėte TOLECO minėtiems tikslams, su TOLECO bendradarbiaujantiems partneriams.

IV. Asmeninės informacijos sauga

Atkreipkite dėmesį, kad su asmeninės informacijos teikimu asmeniškai, telefonu, internetu ar naudojant kitokias laikmenas ar terminalus visada yra susijusi rizika. Jokia technologijų sistema nėra visiškai saugi, apsaugota nuo klastočių ar programišių. TOLECO ėmėsi atitinkamų priemonių, kad panaikintų arba sumažintų neteisėtos prieigos, netinkamo naudojimo ir asmeninės informacijos netikslumo riziką.

V. Surinktų duomenų tikslumas

TOLECO savo iniciatyva arba jums pareikalavus papildys trūkstamą, patikslins arba panaikins esamą, netikslią arba pasenusią asmeninę informaciją, kurią gavo TOLECO dėl Svetainių veiklos.

VI. Lankytojų identifikavimas

Jūs galite naudoti šias Svetaines informaciniais tikslais, neteikdami asmeninės informacijos ir nenurodydami TOLECO, kas esate. Tačiau kartais TOLECO arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys gali įkelti informacijos į jūsų kompiuterį, kad TOLECO galėtų gauti tam tikrus duomenis. Ši informacija vadinama slapukais. Slapukai dažnai naudojami daugelyje svetainių. Slapukai laikomi jūsų kompiuterio standžiajame diske, o ne Svetainėje. TOLECO arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys naudos tik informaciją, kurią patys įdėjo į Svetainių arba kitų TOC svetainių slapukus.

Slapukai leidžia mums teikti geresnes bei efektyvesnes paslaugas ir personalizuoti svetainę. Naudodama slapukus, TOLECO gali toliau kurti ir tobulinti Svetaines.

Naudojant šių tipų slapukus, nerenkama jokia asmeninė informacija. T. y. slapukai identifikuoja jūsų kompiuterį, bet ne jus. Jei nenorite gauti slapukų arba norite būti įspėti, kai nustatomi slapukai, galite konfigūruoti naršyklę, jei ji turi tokius parametrus.

Jei pasirinksite atmesti slapukus, negalėsite naudotis visomis interaktyviosiomis Svetainių funkcijomis, atsisiųsti tam tikro turinio ir (arba) atlikti tam tikrų operacijų.

Be to, Svetainėse gali būti naudojamos kitokios technologijos, leidžiančios TOLECO rinkti tam tikrą techninę informaciją, pvz.: jūsų IP adresą, kompiuterio operacinės sistemos tipą, interneto naršyklės tipą ir prijungtų svetainių adresus, kad galėtų gerinti teikiamas paslaugas.

VII. Nepilnamečiai

Asmenys, kurie pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, yra nepilnamečiai negali teikti TOLECO jokios informacijos per Svetaines. Jei esate nepilnametis arba jaunesnis negu įstatymo numatyto amžiaus, prieš pateikdami informaciją TOLECO Svetainėse turite gauti tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą, išskyrus atvejus, kai tokią veiklą leidžia galiojantys Lietuvos Respublikos įstatymai.

VIII. Privatumo politikos atnaujinimas

Pasiliekame teisę bet kada iš anksto nepranešus keisti ar modifikuoti šią privatumo politiką arba keisti, modifikuoti ar uždrausti prieigą prie Svetainių ar jos turinio. Mūsų tinklalapių lankytojams taisyklės yra visada prieinamos tinklalapiuose.

NUO AMATO PRIE VERSLO

MES ESAME TIKRI DĖL TEIKIAMŲ MOKYMŲ KOKYBĖS, DĖL TO:

Jeigu sąžiningai stengsitės tobulėti ir įgyvendinti pokyčius įmonėje, tačiau per 3 mėn. nepajausite jokio pagerėjimo ar asmeninės naudos - grąžinsime Jums pinigus.