VERSLO EFEKTYVUMO IR PELNINGUMO EKSPERTO NERIAUS JASINAVIČIAUS KNYGA

NUO AMATO PRIE VERSLO. PRADŽIA

Knygos "Nuo amato prie verslo. Pradžia" autorius

APIE KNYGĄ

Viso knygos rašymo metu galvojau knygą pavadinti „Verslas kaip laikrodis. Pradžia“, tačiau pačią knygos esmę perteikia pavadinimas „Nuo amato prie verslo. Pradžia“. Ir nors ne vienas rinkodaros specialistas man sakė, kad rinkodaros požiūriu tai neteisingas pavadinimas: „Kai turi įmonę jau 10 metų, tai jau visai ne amatas.“ Tačiau verslo brandą nulemia ne kiek įmonei metų, o kiek verslas priklauso nuo savininko. Jeigu savininką (gal tai jūs?) pašalintume keliems mėnesiams iš įmonės, ar ji toliau gyvuotų? Jeigu nebegyvuotų – tai ne verslas, o vis dar amatas. Štai todėl knygą ryžausi pavadinti „Nuo amato prie verslo“.  O „Pradžia“ todėl, kad šioje knygoje surašyti veiksmai – tai tik ledkalnio viršūnė, pirmas žingsnis kuriant visuomet klestinčią (ever flourishing) įmonę…

Aš visuomet buvau ir tebesu smulkiojo verslo fanatikas. Tikiu, kad Lietuvos ekonomikos ateitį laiduos ne stambieji užsienio verslai, o vietinis smulkusis ir vidutinis verslas. Štai kodėl daug laiko skiriu ne tik tam, kaip tobulinti procesus didelėse įmonėse, bet tam, kaip šiuolaikinius verslo efektyvumo metodus pritaikyti būtent smulkiajame ir vidutiniame versle. Tikiuosi, kad ši knyga padės jums (nes neužteks ją perskaityti, reikės ir pritaikyti) pasiekti savo versle geresnių rezultatų daug greičiau.

Svarbiausias šios knygos tikslas – padėti verslo kūrėjams ir jo plėtotojams pasiekti savo verslo tikslų daug greičiau nei tą jie padarytų be mano pateiktų žinių ir įžvalgų. Kiekvienas šios knygos skaitytojas turi išsikeltus individualius tikslus, o pritaikęs šioje knygoje pateiktus patarimus, išsiugdys reikiamus įgūdžius ir savo verslo tikslus pasieks daug greičiau. Taip pat tikiuosi, kad perskaitę šią knygą sužinosite kažką nauja ar sistematizuosite savo turimas žinias bei patirtį. Labai tikiuosi, kad knyga nebus nuobodi.”

naudingas verslo gidas SVV vadovams

Atsisiųskite Neriaus Jasinavičiaus knygos "Nuo Amato prie Verslo" I-ą dalį NEMOKAMAI ir sužinokite apie verslo tikslų formavimą, verslininko laiko skirstymą. 

 

Jei negaunate šios knygos I dalies jūsų nurodytu el. pašto adresu, susisiekite su mumis el. paštu - info@amver.lt .

 

Pasiūlymas galioja tik trumpą laiko tarpą, taigi nedvejokite!

Nerius Jasinavičius

Knygos autorius Nerius Jasinavičius - sertifikuotas Apribojimų teorijos (TOC) ir LEAN ekspertas, vadovų kurso “Nuo amato prie verslo” sudarytojas, lektorius. Veiklos procesų tobulinimo konsultacinės kompanijos „TOC sprendimai“ steigėjas ir partneris.
Per savo ilgesnę nei 20 metų darbo patirtį įgavo įvairiapusę patirtį skirtinguose verslo sektoriuose tiek didelėse, tiek mažose įmonėse: gamybiniame, paslaugų, prekybos, finansiniame, projektinės aplinkos bei kt. Jo mokymuose ir seminaruose dalyvavo daugelis žinomų Lietuvos ir užsienio įmonių. Nerius Jasinavičius yra Koncerno „Achemos grupė“ nepriklausomas valdybos narys, taip pat keleto įmonių valdybų pirmininkas.
Autorius yra baigęs Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto buhalterinės apskaitos ir audito specialybę (bakalauro ir magistro studijos). Vėliau tobulinosi Edinburgo universiteto verslo mokykloje, kur yra gavęs Verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį. Nuolat tobulinasi įvairiuose seminaruose bei mokymuose.
JŪSŲ VERSLO OPTIMIZAVIMUI REKOMENDUOJAMOS

KITOS VERSLO KNYGOS

Knygoje pristatoma paprasta bei veiksminga koncepcija, kaip sutelkti dėmesį ir pastangas į tai, kas svarbiausia Jūsų asmeniniame ir darbiniame gyvenime.
Knygos autorius siūlo pažvelgti į veidrodį, kuriame pamatysite, kad bet kokia situacija, kurioje atsiduria žmogus, verslininkas ar jo įmonė, - tiesiog žmogaus ar vadovo pasirinkimo pasekmė.
Kiekvieno prekybininko svajonė: parduotuvės lentynose turėti tai, ką žmonės perka, ir neturėti to, ko jie neperka. Jei dirbate prekybos srityje, vadinasi, knygoje atpažinsite save.