ATSILIEPIMAI

Ko gero kardinaliai pakeitė požiūrį į patį verslą, kaip jį teisingai valdyti, nuo ko pradėti ir kaip planuotis savo laiką. Mano mąstymas po truputį pradėjo kisti iš specialisto į verslininko. Atradau daugiau laiko sau, verslui, o ne vien tik darbui jame. Ko tikėjausi, tą ir gavau.

- Artūras Puplauskas, UAB "Pajūrio kartingai"

Kursą vertinu teigiamai. TOC = FOCUS. Programa padėjo apsispręsti dėl tolimesnės veiklos tęstinumo. Rekomenduoju. Gera "networking'o" galimybė.

- Gediminas Šilkauskas

Kursas patiko. Išgirdau nemažai naudingų dalykų, kuriuos galėjau pritaikyti įmonės veikloje. 9 mėnesiai buvo tinkamas laikotarpis išklausyti ir įgyvendinti išgirstas pamokas.

- Marius Sitnikas, UAB "Oistu grupė"

Vertingos informacijos gavau. Mokymai naudingi, kursas geras. Ačiū. Mokymai pilnai atitiko mano lūkesčius.

- Naglis Kavaliauskas, Audita, UAB

Kai kuriais klausimais mąstymas pasikeitė iš esmės ir negrįžtamai. Dabar žiūrint atrodo - kaip aš taip neteisingai galėjau galvoti? Gerai, kad tai atsitiko dabar, o ne kada nors vėliau.

- Justinas Šaranas, UAB "Statybų archeologija"

Puikus kursas, daug medžiagos, lengvai pritaikomi patarimai, skyrėme laiką verslo plėtrai ir struktūrai, išsikėlėme tikslus ir lanksčiai priėmėme rinkos augimą. Pasiekėme 2/3 išsikeltų tikslų. Labai naudingi versloakademija.lt video seminarai.

- Donata Zubrickas, Statybų archeologija

Programa puiki, apimanti visas reikalingas versle sritis. Pradėjau daugiau laiko skirti verslininko rolei, o ne amatininko. Supratau "fokusavimosi" reikšmę ir "multitasking'o" žalą. Daugiau darbų deleguoju. Mažiau "gaisrų". Mokymai pilnai atitiko lūkesčius.

- Kastytis Povilaitis, Autologija

Apvertė gyvenimą aukštyn kojom. Ir gerai. Kadangi žinių gavau tiek, kiek net negalvojau gauti, vertinu 10/10. Mokymai viršijo mano lūkesčius. Esu labai patenkintas, šie kursai - neįkainojama patirtis + teorinių žinių bagažas. Ačiū, kad mokote KAIP galvoti ir daryti, o ne KĄ.

- Paulius Diminskis

Gavau bazines žinias labai skritingose srityse: nuo marketingo ir gamybos iki strategijos. Iš dalies užpildžiau baltas dėmes bandrame išsilavinime. Kursai atitiko lūkesčius. Daug išmokau, daug dalykų pavyko pritaikyti, bet dar visko nespėjau.

- Andrius Melninkaitis, Lidaris

KELETAS BUVUSIŲ DALYVIŲ PASIEKIMŲ

1. Įmonės metinė apyvarta 2014 m. padidėjo 20 %
2. Įmonės pelnas 2014 m. padidėjo 40 %
3. Darbuotojų skaičius nuo 26 (2013 m.) išaugo iki 32 (2014 m.)
4. Sukūrėme ir įdiegėme pardavimų piltuvėlio valdymo procesą
5. Sukūrėme ir diegiame inovatyvią kainodaros sistemą.
6. Užtikriname 3-5 (ne sezono metu) ir 7-10 (sezono metu) dienų gamybos terminą.
7. Užsakymus įvykdome laiku – 96 %.
8. Užtikriname gaminių kokybę – 97 %.

- Algirdas Kuoga, UAB “Idomus” (2014 m. dalyvis)

1. Įmonės metinė apyvarta 2013 m. išaugo 22 %.
2. Susitvarkius pardavimų ir gamybos procesus, vieno darbuotojo sukuriama valandinė pridėtinė vertė padidėjo 12 %.
3. Pasiekėme pardavimų augimo ir su mažesniu darbuotojų skaičiumi. Visa tai sąlygoja padidėjęs efektyvumas, tampame konkurencingesni užsienio rinkose. Šiemet tęsiame procesų tobulinimą ir apri-bojimų teorijos principų diegimą. Rezultatas eksporto pajamų didėjimas. Prognozė 2014 m. 45%., o 2013 m. faktas buvo 32%.

- Algirdas Apulskis, UAB “Druka” (2013 m. dalyvis)

1. Įmonės metinė apyvarta nuo 2013 m. iki 2014 m. beveik padvigubėjo.
2. Darbuotojų skaičius nuo 2013 m. iki 2014 m. taip pat išaugo dvigubai.
3. Pagerejo darbų organizavimo kokybė, sumažejo blaškymosi, tapo aišku, į ką kreipti dėmesį, o kur ne taip.
4. Įkūrėme naują įmonę ir pradėjome veiklą naujame klientų segmente.

- Kosmėtikos įmonė, (2013 m. dalyvis)

Kurso metu įgytos žinios ir patarimai leido:
1. struktūrizuoti verslą;
2. įžvelgti ir puoselėti stipriąsias puses;
3. sukurti naujas paslaugas;
4. padidinti pardavimus ir pelną;

- Mindaugas Juodaitis, UAB “Web Partners” (2011-2012 m. dalyvis):

1. Įmonės metinė apyvarta nuo 2012 m. iki 2013 m. išaugo apie 30 proc.
2. Įmonės pelnas padidėjo 40% proc. (lyginant 2012 ir 2013 metus).
3. Darbuotojų skaičius nuo 2011 m. iki 2013 m. išaugo apie 25 proc.

- Egidijus Markevičius, UAB “AAAA Europė Distribution” (2012 m. dalyvis)

1. Įmonės metinė apyvarta nuo 2012 m. iki 2013 m. padvigubėjo bei planuojamas dar 50 proc. prieaugis 2014 m..
2. Įmonės pelnas padidėjo apie 20 % (lyginant 2012 ir 2013 metus).
3. Darbuotojų skaičius nuo 2012 m. iki 2013 m. padidėjo daugiau nei du kartus.

- Martynas Čiuželis, UAB “E100 LT” (2012 m. dalyvis)

1. Įmonės metinė apyvarta nuo 2011 m. iki 2012 m. beveik padvigubėjo, o 2014 m. padidėjo dar 50 proc.
2. Įmonės pelnas padidėjo 300% proc. (lyginant 2011 metus ir 2013 metus).
3. Darbuotojų skaičius išaugo dvigubai lyginant 2011 m. ir 2014 m.

- Donatas Zubrickas, UAB “Statybų archėologija” (2012 m. dalyvis)

1. Įmonės metinė apyvarta augo 100 % kasmet (lyginant 2012, 2013 ir 2014 m.).
2. Įmonės pelnas augo apie 15 % kasmet (lyginant 2012 m., 2013 m. ir 2014 m.).
3. Darbuotojų skaičius nuo 2012 m. iki 2014 m. rugsėjo mėn. padvigubėjo (išaugo 100 %).

- Julius Zimanas, UAB “Platinėx” (2012 m. dalyvis)

1. Įmonės metinė apyvarta nuo 2013 m. iki 2014 m. išaugo apie 25 proc.
2. Įmonės pelnas padidėjo 20 % (lyginant 2012 ir 2014 metus).
3. Darbuotojų skaičius išaugo daugiau nei 60 proc. nuo 2012 m. iki 2014 m.

- Ramutė Meškelienė, UAB REAVITA (2013 m. dalyvė )

Seminarų ciklas nuo „Nuo Amato prie VERSLO“ man buvo greita praktinė pažintis su TOC Apribojimų teorijos taikymu versle. Gavau trūkstamus atsakymus į tai, kaip galima nuolat tobulinti verslą sistemiškai, bei nuo ko pradėti, kaip pereiti nuo „penki viename“ varginančių pareigų prie tikrojo verslo valdymo. Kadangi buvau pribrendęs pokyčiams judant link tikrojo verslo ir ieškojau efektyvaus būdo tai įgyvendinti, džiaugiuosi, kad pasinaudojau pasitaikiusia proga. Rekomenduočiau šį kursą tiems, kurie jaučiasi dar alkani ir ambicingi, ieško sistemiškos verslo plėtros ir transformavimo galimybių, ir yra pasiryžę jas įgyvendinti.

JULIUS ZIMANAS, UAB "PLATINEX"

Džiaugiuosi, kad pasirinkau Jūsų mokymus. Pataikiau tikrai į tai, ko man trūksta. Į savo įmonę pažiūrėjau visai kitomis akimis, įgijau pasitikėjimo ir gavau kertinius dalykus pokyčių įgyvendinimui ir tikslų pasiekimui. Atradimas: ROI.

Kursai geri. Man buvo naudingi, jaučiuosi padaręs savo įmonėse nemažai pokyčių. Būtinai rekomenduosiu kitiems.

Bendras atsiliepimas labai geras. Sužinojau labai daug teorinės informacijos, kurią ruošiuosi susistemint ir panaudoti praktiškai. Pagrindinis dalykas kurį jau pritaikiau, tai sekretorės priėmimas. Priėmęs sekretorę atsikračiau labiausiai erzinančių darbų ir atsirado daugiau laisvo laiko svarbesniems darbams atlikti.

Pradėjau kurti sistemą, aiškias taisykles. Sumažėjo gaisrų, problemų. Pertvarkiau sandėlius, gamybą. Optimizavau tiekimą. Pradėjau viską labiau kontroliuoti.

Tapau atviresnis pokyčiams, kitaip pradėjau žiūrėti į verslą.

Įmonei surašytas tikslas, misija. 2. Patobulinau laiko ir užduočių valdymą. 3. Savaitinis darbų planavimas su darbuotojais ir reika-lų aptarimas, pasitarimas. 4. Susifokusavimas į geriausių “brendų” pardavimus. Įmonės išskirtinumo išryškinimas. Atsisakome “brendų”, kurie yra pas konkurentus ir mažai pelningi.

Apie laiko valdymą +++, apie atsargų valdymą +++, apie projektų valdymą ++, apie įmonės valdymą +++. Atsiranda daugiau laiko svarbiems darbams. Po truputį mažėja atsargos.

Atsargų valdymas. Su kuratoriaus Viliaus pagalba diegiame įmonėje buferių valdymą (Excel). Rezultatų dar nėra. Pokyčių įdiegi-mo matrica. Panaudosiu pokyčiams diegti. Kai kurios temos pateiktos per sudėtingai, pvz.: problemų-konfliktų identifikavimas. Reikėtų daug aiškintis, kad panaudoti tai praktiškai. Daugiau tikėjausi iš pardavimų valdymo kurso.

Aiškumas ką daryti, kodėl ne viskas buvo gerai, aišku, kad reikia nedelsiant sisteminti procesus tam, kad galima būtų deleguoti ir augti.

Sužinojau kiek dar daug nežinojau. Mokymų programa – SUPER!! Dabar žinau į kokius dalykus turiu kreipti dėmesį, kas svarbu yra įmonės valdyme, kokius procesus ir kaip turiu daryti, kad įmonė klestėtų ir augtų.

Vertinu teigiamai. Man padėjo tvirčiau stovėti ant kojų, t.y. nereikėjo išradinėti dviračio. Susipažinau su verslo struktūra, kas, kaip, kodėl.

Labai patiko mokymų programa. Visa programa buvo įdomi ir naudinga. Pasikeitė mąstymas apie įmonės vadovavimą, struktūrą.

Geriausiai pavyko padidinti maržą – du, tris kartus. Taip pat padidėjo metinis pelnas – du kartus. Į verslą pradėjau žiūrėti kaip į gamybą – sutvarkiau įmonės procesus. Šiuo metu rengiu įmonės strategiją, kurią parengus, manau, viskas pagerės.

ROBERTAS GERVELIS, UAB "KREINER"

Interneto projektų versle dirbu 12 metų ir visą laiką norisi tobulėti: nuolat skaitau daug knygų, tačiau tobulėjimas baigiasi, kai kur nors užstringi, nesupranti. Dėl šios priežasties, labai gerai, kai yra kažkas šalia, kas paaiškina, pakonsultuoja tose vietose, kur neaišku.

MINDAUGAS JUODAITIS, UAB "WEBPARTNERS"