e100-lt

Martynas Čiuželis

Neriaus vedamas kursas padėjo labai stipriai patobulėti. Užsiėmimų dėka pradėjau labiau suprasti verslą ir verslo subtilybes. Pagaliau supratau, kad verslo tikslas ne tik pinigai, bet ir pats procesas. O kai galima tobulinti procesus ir uždirbti pinigus, tai iš viso super! Pritaikius įgytas žinias praktikoje – padidėjo įmonės efektyvumas, pralaidumas ir pelningumas. Turėdami tiek pat darbuotojų pradėjome rodyti geresnius rezultatus.

Gentle_day_logo_small

E. ir V. Markevičiai

Mes dalyvavome mokymuose dviese. Mokymai “Nuo amato prie verslo” mums iš tiesų labai patiko ir pakeitė mūsų požiūrį į verslą. Po šių mokymų atliekame nemažai pakeitimų mūsų įmonėje. Rekomenduojame visiems, kas norėtų pagerinti ir patobulinti savo įmonės veiklą.

imageedit_7_9270703054-1

Mindaugas Kezys

Dalyvavau šiame kurse du kartus ir planuoju dalyvauti dar trečią kartą. Pateikiama koncentruota informacija turi didžiulę vertę, kai yra pritaikoma. Bėda ta, kad visos informacijos fiziškai nesugebu įgyvendinti savo versle, todėl vis tenka kartoti kursą.
Pritaikytos idėjos iš šių mokymų 2 metus iš eilės padėjo padidinti įmonės apyvartą kasmet po 50%.
Rekomenduoju tiems vadovams, kurie nori pažiūrėti į savo verslą iš šono ir investuoti daug laiko puikiems rezultatams pasiekti.

Andrius Melninkaitis

Gavau bazines žinias labai skirtingose srityse: nuo marketingo ir gamybos iki strategijos. Iš dalies užpildžiau baltas dėmes bandrame išsilavinime. Kursai atitiko lūkesčius. Daug išmokau, daug dalykų pavyko pritaikyti, bet dar visko nespėjau.

statybu-archeologija-uab

Justinas Šaranas

Kai kuriais klausimais mąstymas pasikeitė iš esmės ir negrįžtamai. Dabar žiūrint atrodo – kaip aš taip neteisingai galėjau galvoti? Gerai, kad tai atsitiko dabar, o ne kada nors vėliau.

autologija-logo-mazas-300x77

Kastytis Povilaitis

Programa puiki, apimanti visas reikalingas versle sritis. Pradėjau daugiau laiko skirti verslininko rolei, o ne amatininko. Supratau “fokusavimosi” reikšmę ir “multitasking’o” žalą. Daugiau darbų deleguoju. Mažiau “gaisrų”. Mokymai pilnai atitiko lūkesčius.

statybu-archeologija-uab

Donatas Zubrickas

Puikus kursas, daug medžiagos, lengvai pritaikomi patarimai, skyrėme laiką verslo plėtrai ir struktūrai, išsikėlėme tikslus ir lanksčiai priėmėme rinkos augimą. Pasiekėme 2/3 išsikeltų tikslų. Labai naudingi versloakademija.lt video seminarai.

atsisiųsti

Artūras Puplauskas

Ko gero kardinaliai pakeitė požiūrį į patį verslą, kaip jį teisingai valdyti, nuo ko pradėti ir kaip planuotis savo laiką. Mano mąstymas po truputį pradėjo kisti iš specialisto į verslininko. Atradau daugiau laiko sau, verslui, o ne vien tik darbui jame. Ko tikėjausi, tą ir gavau.