• NUO AMATO PRIE VERSLO: Kursas
Kritinės grandinės projektų valdymas

PO VIDEO SEMINARO JŪS ŽINOSITE

O taip pat būsite pasirengę:

TEMOS APRAŠYMAS

Kritinė grandinė (Critical Chain Project Management – CCPM) yra pažangiausia pasaulyje projektų valdymo metodika, kurią 1997 metais pristatė Eliyahu M. Goldrattas knygoje “Kritinė grandinė”. Įvairaus dydžio įmonės į pagalbą CCPM dažniausiai pasitelkia tuomet, kai nespėja laiku užbaigti projektų ir jie viršija numatytus biudžetus.

Retas projektas nevėluoja: nuo tinklapio sukūrimo iki namo pastatymo. Vėluoja IT diegėjai, projektuotojai, statybininkai, reklamos kūrėjai ir planuotojai. Tačiau vėlavimus sukelia ne projektų vadovų nekompetencija, bet iš principo ydingas projektų planavimas ir vykdymas.

CCPM leidžia suplanuoti projekto užduotis taip, kad jis būtų užbaigtas kuo anksčiau. Ypatingas dėmesys planuojant ir vykdant projektą skiriamas toms užduotims, kurių vėlavimas gali turėti tiesioginę įtaką viso projekto pabaigos terminui.

CCPM leidžia projektų vadovams fokusuotis į kritines užduotis, sumažinti komandos narių šokinėjimą nuo užduoties prie užduoties, sumažinti stresą ir kartu sumažinti projektų trukmę.

Visus įmonėje vykdomus projektus sunku valdyti dėl dviejų priežasčių:

Dėl šių priežasčių kyla šios problemos:

Galiausiai projektai vėluoja, viršija biudžetą bei nepasiekia nustatytų tikslų. Labai svarbu, kad įmonėje būtų sukurta projektų valdymo kultūra. Tam būtina užtikrinti, kad pagrindiniai įmonės darbuotojai ir vadovai būtų susipažinę su projektų valdymo pagrindais ir taikytų efektyvaus projektų valdymo įgūdžius.

KODĖL REIKĖTŲ PAKEISTI LIGŠIOLINIUS PROJEKTŲ VALDYMO PRINCIPUS?

KĄ KONKREČIAI REIKĖTŲ PAKEISTI?

Į KĄ KEISTI? KĄ ĮSIDIEGTI?

SEMINARO PROGRAMA