Nuotolinė verslo įgūdžių tobulinimo programa

KUR BABKĖS?

APIE PROGRAMĄ

Ar Jums teko susidurti su situacija, kai likus vienai dienai iki reikšmingo mokėjimo (pvz. mokesčių valstybei, ar darbo užmokesčio darbuotojams) Jūsų įmonės banko sąskaitoje nebuvo reikiamų lėšų, o pinigų gavimo (iš klientų) perspektyvos buvo labai miglotos? Galbūt jums teko klausytis savo tiekėjų skambučių su gąsdinimais nebetiekt žaliavų ar prekių, arba dar blogiau – imtis skolų išieškojimo iš jūsų per teismą? Ir nieko keisto, kad tokia situacija sukelia labai daug streso. Verslo gyvybingumui piniginiai srautai tiek pat svarbūs kiek žmogaus gyvenimui svarbus oras. Kai žmogui ima trūkti oro, jį ištinka panika.

Įvairios apklausos rodo, kad su piniginių srautų problemomis susiduria virš 80 procentų smulkaus ir vidutinio verslo įmonių. Populiariosios verslo įgūdžių ugdymo programos “Nuo Amato prie Verslo” metu apie šia problemą kalba daug dalyvių – verslo savininkų. Dažnai manoma, kad šios problemos sprendimas glūdi didesniuose pardavimuose. Bet neužtikrinus finansinės disciplinos, didesni pardavimai gali sukelti tik dar daugiau finansinių problemų. Juk kad ir kaip sparčiai pilsime vandenį į rėtį, jis vis tiek bus tuščias.

Todėl ir sukūrėme šią verslo įgūdžių ugdymo programą. Visgi, rezultatams pasiekti reikės daugiau nei tik išklausyti mokymus, bet reikės ir pokyčius įgyvendinti įmonėje. Todėl aš į šiuos mokymus kviečiu tik tuos, kurie nori pasiekti versle daug daugiau ir yra nusiteikę keistis, bei veikti. Ar tai Jūs?

Užsiregistravę į šią programą, Jūs sužinosite:
1
Kaip pagerinti savo įmonės pinigų srautą?
2
Kaip išvengti pastovaus streso dėl lėšų trūkumo?
3
Kaip užtikrinti tinkamą savininko investicijų grąžą?
4
Kaip sustiprinti įmonės atsparumą išorinėms krizėms?
5
Kaip pamatyti svarbiausias tobulintinas vietas?
+
KAINORAŠTIS

JŪSŲ INVESTICIJA

*Mokymai PVM neapmokestinami.

Jeigu pamatysite, kad ši programa Jums neduoda jokios vertės, tiesiog parašykite ir mes grąžinsime Jums pinigus. Bet aš įsitikinęs, kad šis kursas tikrai REIKŠMINGAI PAGERINS Jūsų verslą.

399

EUR

NUOTOLINIŲ MOKYMŲ DETALIZACIJA:

I. Įmonės finansų valdymo problemos:
– Įmonės tikslai ir jų pasiekimo iššūkiai
– Finansų valdymas ar gaisrų gesinimas?
– Įmonės sveikatos įvertinimas
– Namų darbai

Namų darbų aptarimas ir atsakymai į klausimus.

II. Įmonės finansų elementai:

– Pajamos, išlaidos, pelnas. Kaip juos valdyti 
– Piniginių srautai ir jų svarba įmonės gyvavimui ir kompanijos tvarumui
– „Pirma susimokėk sau“ principas verslo valdyme
– Finansinė verslo disciplina – 7+ sąskaitų metodas
– Namų darbai

Namų darbų aptarimas ir atsakymai į klausimus.

III. Finansinis valdymo diegimas įmonėje:
– Finansinis planavimas smulkiame ir vidutiniame versle
– Kaip elgtis susidūrus su apyvartinių lėšų apribojimu?
– Srautų paskirstymo korekcijos
– Įmonės gyvybingumo ir pelningumo didinimas
– Namų darbai

Namų darbų aptarimas ir atsakymai į klausimus.

Nerius Jasinavičius

MOKYMŲ LEKTORIUS
N.Jasinavičius per savo ilgesnę nei 15 metų darbo patirtį įgavo įvairiapusę konsultacinę ir praktinę patirtį skirtinguose verslo sektoriuose. Jo vedamuose mokymuose ir seminaruose dalyvavo daugelis žinomų Lietuvos ir užsienio įmonių, jis nuolat kviečiamas skaityti savo pranešimus verslo renginiuose. N.Jasinavičius yra baigęs Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto buhalterinės apskaitos ir audito specialybę (bakalauro ir magistro studijos). Vėliau tobulinosi Edinburgo universiteto verslo mokykloje, kur yra gavęs Verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį. Sertifikuotas Apribojimų teorijos ekspertas. N.Jasinavičius specializuojasi TOC bei LEAN metodikų taikyme įmonės valdyme, tokiose srityse kaip: gamyba, projektinė aplinka, prekyba, pardavimų valdymas, įmonių strategijos bei taktikos kūrimas.

N.Jasinavičiaus vebinaras “Kaip, iš “laiką valgančio”, padaryti pinigus generuojantį verslą?”
Sužinokite daugiau apie dažniausias finansinio valdymo klaidas čia>>