VERSLO MITAI

SMULKAUS IR VIDUTINIO VERSLO SAVININKŲ BEI VADOVŲ KONFERENCIJA

KĄ SAKO DALYVIAI:

Sequence 10 from VersloAkademija.lt on Vimeo.

Sequence 12 from VersloAkademija.lt on Vimeo.

Sequence 11 from VersloAkademija.lt on Vimeo.

UŽSISAKYKITE PRANEŠIMŲ VIDEO ĮRAŠUS:

ĮSIGYTI PRANEŠIMŲ VIDEO

KODĖL VERTA DALYVAUTI

 • PASISEMKITE NAUDINGOS PATIRTIES IŠ PIRMŲ LŪPŲ

  Kaip didinti pardavimus, kaip išlaikyti stabilų augimą bei susikurti stiprų konkurencinį pranašumą – išgirsite kaip tai pavyko kitoms įmonėms, čia, Lietuvoje.

 • SUGRIAUKITE TAM TIKRUS "VERSLO MITUS"

  Pranešėjai bei konferencijos moderatorius parodys kaip kartais, atrodytų, „ne standartiniai“ sprendimai gali puikiai veikti tam tikrose verslo srityse.

 • UŽMEGZKITE NAUDINGUS VERSLO KONTAKTUS

  Turėsite galimybę pabendrauti ne tik su pranešėjais, tačiau ir su kitais įmonių vadovais ar atstovais, kurie ateityje galėtų tapti Jūsų verslo partneriais.

 • VERSLE VADOVAUKITĖS "SVEIKU PROTU"

  Konferencijos pagrindinis tikslas – sudaryti sąlygas vadovams pasidalinti žiniomis, kaip (ne)sėkmingai auginti bei valdyti verslą: pasisemsite idėjų iš kitų vadovų realių patirčių bei savo srities profesionalų.

KAIP DALYVIAI ATSILIEPIA:

"Kadangi vadovauju smulkaus ir vidutinio verslo sektoriaus įmonei, tai čia minimos problemos yra tikrai aktualios ir naudingos informacijos čia tikrai sužinojau. Taip pat jau ir keletą naudingų kontaktų atradau, kurie bus naudingi mano versle"

- Povilas Šidlauskas, UAB Energus

„Čia tikrai vyksta kažkas tokio, kas padeda smulkiam ir vidutiniam verslui, čia gaunu daug pozityvios informacijos, daug asmeninių istorijų ir išgyvenimų iš žmonių, kurie nėra paruošti profesionalai, jie viską yra išgyvenę patys“

- Algirdas Kundrotas, UAB Universalūs pastoliai

KAM VERTA DALYVAUTI

KONFERENCIJA SKIRTA VISIEMS SMULKAUS IR VIDUTINIO VERSLO SAVININKAMS BEI VADOVAMS,
KURIE NORI SUŽINOTI:

 • KITŲ ĮMONIŲ VADOVŲ SĖKMINGĄ IR NESĖKMINGĄ, REALIĄ VERSLO KŪRIMO BEI AUGINIMO PATIRTĮ
 • KAIP KOVOTI SU VIS DIDĖJANČIA KONKURENCIJA
 • KAIP RASTI DAUGIAU KLIENTŲ IR PADIDINTI PARDAVIMUS
 • KAIP SPRĘSTI DAŽNAS VERSLO SISTEMINIMO PROBLEMAS
 • KAIP EFEKTYVIAI VALDYTI VERSLĄ
 • KAIP RASTI ĮKVĖPIMO IR MOTYVACIJOS SIEKTI DAUGIAU!

2017 m. PROGRAMA

2017 balandžio 28 d., 09.00 - 17.00 val.

Nuotraukos autorius: Andrius Pauliukevičius

LAIMI NE TAS, KAS NEGRIŪNA. LAIMI TAS, KAS GREIČIAUSIAI ATSIKELIA

ANDRIUS UŽKALNIS, knygų ir straipsnių autorius, laidų vedėjas, verslininkas.

Sako, ne ūgis, o smūgis. Net ne smūgis, sako Andrius Užkalnis. Svarbu ne tai, kiek tu smūgiuoji, svarbu tai, kaip greitai grįžti į ringą, kai prasileidi vieną į galvą. Tas, kas gaišta laiką, bandydamas apsisaugoti nuo rizikos, neišvengiamai yra aplenkiamas kitų. Tobuliausias produktas bus nepavykęs, jei jis nebus įgyvendintas. Sugalvoji ir darai. Judantis visada aplenkia stovintį vietoje, darantis visada aplenkia nedarantį. Mus žudo tobulybės laukimas, svaičiojimai apie idealias aplinkybes, kurių reikia sulaukti. Aišku, kad darai klaidingus sprendimus, skubotus irgi - bet taip geriau, negu amžinai nieko nedaryti ir svarstyti apie tai, ką reikėtų daryti.

Ir dar - verslo idėjos ir jų įgyvendinimas negyvena prezentacijose. Jei jums reikia PowerPointo, ir negalite papasakoti apie idėją be skaidrių, tai tiek tos ir idėjos. Niekada netikėkite tais, kas negali išdėstyti idėjos keliais sakiniais emaile ir sako "reikia susitikti". Nėra tokių idėjų, kad jų negalėtum aprašyti trumpai. Nė viena mano sėkminga idėja (nesėkminga irgi) nebuvo išdėliota verslo plane. Žmonės arba tavim tiki, arba ne.

5 VERSLO SISTEMINIMO ŽINGSNIAI.
PRAKTINIAI PAVYZDŽIAI.

NERIUS JASINAVIČIUS, „TOC sprendimai“ įkūrėjas, verslo efektyvumo konsultantas

Tai nėra paprastas procesas. Taip, tai nėra greitas procesas. Taip, Jums reikia skirti tam laiko, o svarbiausia – noro. Noro, kad įmonė taptų mažiau priklausoma nuo Jūsų pačių (vadovo) įsikišimo į kiekvieną įmonės veiklos sraigtelį. Dar kartą trumpai, aiškiai ir su pavyzdžiais – pagrindiniai verslo sisteminimo žingsniai. Kuriame Jūs etape? Gal realūs pavyzdžiai padės Jums išbristi iš šio
užburto rato.

PRIVALOMA KARO TARNYBA IR VERSLAS -
KLIUVINYS AR GALIMYBĖ?

DANIEL LUPSHITZ, Izraelio kariuomenės rezervistas gyvenantis Lietuvoje

Aktyvus Lietuvos visuomenės veikėjas, skatinantis Lietuvos pilietiškumą Izraelio tautos pavyzdžiu. Daniel Lupshitz - kai kurių žmonių itin prieštaringai vertinamas Lietuvos Žydas – siekiantis Lietuvos žmonėms padėti išmokti jų jau patikrintas pamokas. Ar Izraelio kariuomenės patirtis gali padėti Lietuvai ir jos žmonėms? Kaip Izraelio kariuomenėje naujokams suteiktos žinios greitai paverčiamos įgūdžiais? Ką įgyta tarnybos kariuomenėje patirtis gali pasakyti apie tokį darbuotoją? Kokių patarimų jis turės Lietuvos verslininkams?

ATSPAUSDINTA PATIRTIS

SAULIUS MUDĖNAS,  dizaino ir leidybos UAB „Kopa“ direktorius

Daugiau informacijos greitai

KAIP PASIEKTI TAI, KO NORI:
MITAI VERSLE IR GYVENIME

KAROLIS VERBLIUGEVIČIUS- masažo ekspertų „Matančios rankos“ salonų įkūrėjas ir vadovas, šiais metais pasirodysiančios knygos “Viskas yra įmanoma” autorius.

Karolio istorija nepaprasta – būdamas vos 19-kos metų, vyras avarijos metu neteko regėjimo. Tačiau tai nesustabdė iniciatyvaus ir ambicingo vyro siekti savo tikslų. Karolis įkūrė net tris verslus, o didžiausias variklis jo gyvenime – nauji iššūkiai ir tikslai. Vyro nuomone svarbiausia suprasti, ko norime iš gyvenimo ir to aktyviai siekti. Iš kur gi jis semiasi tiek vidinės motyvacijos siekti vis naujų tikslų, o jei nepavyksta ir suklumpa - atsikelti ir vėl bandyti ir bandyti? Karolis – puikus pavyzdys, kad norintiems nėra neįveikiamų kliūčių.

KAIP ĮVESTI NAUJUS PRODUKTUS Į RINKĄ, NETURINT DIDELIO BIUDŽETO?

MARTYNAS ŠAIKUS, rinkodaros ekspertas, MONEY CLUB bendraįkūrėjas

Kas gi paneigs, jog kiekvienam pardavimui reikalingas geras vertės pasiūlymas ir pristatymas? Taip, be abejo, Jūsų prekė ar paslauga taip pat turi būti gera ir kokybiška. Tačiau likusį pardavimo darbą Jums gali gerokai palengvinti teisingai paruoštas pasiūlymas bei rinkodaros strategija. Martynas pristatys Jums praktikoje patikrintus būdus, kaip sukurti dėmesį prikaustantį ir pasitikėjimą skatinantį ir, svarbiausia, geriau parduodantį pasiūlymą Jūsų potencialiam klientui.

DIDŽIULĖ KONKURENCIJA - NE PROBLEMA

RAMUTĖ MEŠKELIENĖ, UAB REAVITA bendrasavininkė ir vadovė

REAVITA – biuro reikmenų įmonė, kelis kartus pripažinta kaip sparčiausiai augusi Lietuvoje, nors konkurencinė aplinka yra milžiniška. Ką ši įmonė daro kitaip nei kiti? Kaip jie atrado savo konkurencinį pranašumą, kokių strategijų ir taktikų laikosi? Įmonės savininkė pasidalins savo vertinga patirtimi, kaip pasimokyti iš savo klaidų ir priimti teisingus sprendimus.

BUHALTERIS - NE VMI AGENTAS

LINA BRUSOKIENĖ, IĮ „Uglė“ savininkė ir vadovė

„Buhalterinė apskaita“ – ne pati maloniausia sąvoka dažnam įmonės vadovui. Lina – jau daugiau nei 10 metų padeda tokiems vadovams susigaudyti buhalterinių terminų ir skaičių pasaulyje. Moteris sukaupė didžiulę patirtį apie dažnas įmonių klaidas, kurios kartais atneša net ir labai didelių finansinių nuostolių. Lina be užuolankų papasakos apie šias galimas „skaudžiausias“ klaidas, primins apie ką dažniausiai pamirštama ir įspės kur įmonių savininkai kartais būna „nuskriaudžiami“.

SĖKMINGŲ PARDAVIMŲ ABC –
KO IŠMOKOME IŠ SAVO KLAIDŲ?

ROBERTAS GERVELIS, UAB KREINER savininkas ir vadovas

UAB Kreiner – stogo dangų ir kitų statybinių medžiagų pardavimo įmonė, nuo 2009 m. išlaikanti pastovų įmonės augimą.  Kas svarbiausia geram pardavimui? Kokių strategijų ir taktikų laikosi įmonė, sėkmingai auganti Lietuvoje? Kaip jiems pavyksta įveikti klientų meilę „nuolaidoms ir žemiausioms kainoms“?

PILNA PROGRAMA PDF FORMATU

ĮSIGYTI PRANEŠIMŲ VIDEO ĮRAŠUS:

KAINOS NURODYTOS BE PVM

2017 m. pranešimų video įrašai:

49,00 Eur

ĮSIGYTI ĮRAŠUS

2015-2017 m. pranešimų įrašai:

79,00 Eur

ĮSIGYTI ĮRAŠUS

2015 m. pranešimų sąrašas: www.versloakademija.lt/IVM-2015
2016 m. pranešimų sąrašas: www.versloakademija.lt/IVM-2016

JEIGU REGISTRAVOTĖS IR NEGAVOTE PATVIRTINIMO, SUSISIEKITE TIESIOGIAI - RAŠYKITE EL. PAŠTU: INFO@AMVER.LT ARBA SKAMBINKITE: 852123381

DAUGIAU DALYVIŲ ATSILIEPIMŲ:

2016 metų dalyvių atsiliepimai:

Verslo mitai 2016 atsiliepimai_PATAISYTAS from VersloAkademija.lt on Vimeo.

PRAKTINIAI SEMINARAI

BALANDŽIO 29 D. ĮVYKO 2 PRAKTINIAI SEMINARAI (MASTER CLASS) SU SAVO SRITIES EKSPERTAIS:

I SEMINARAS:

NERIUS JASINAVIČIUS

KEISTIS AR NESIKEISTI ?

Seminaro metu jūs nustatysite savo įpročius, įsitikinimus, prielaidas, kurios trukdo iš Amatininko tapti Verslininku. Taip pat per seminarą sužinosite ne tik ką reikia pakeisti savo kasdieninėje veikloje, bet ir KAIP tą padaryti. Kaip užtikrinti, kad jūsų labai aktyvioje ir užkrautoje dienotvarkėje atsirastų laiko daryti svarbiems (nors ir neskubiems) verslo statymo ir vystymo darbams.

II SEMINARAS:

JUSTINAS SINKEVIČIUS IR
RENALDAS AKULAVIČIUS

KAIP AIŠKIAI APSIRAŠYTI VERSLO PROCESUS TAIKANT TOC IR LEAN? PRAKTINIS SEMINARAS.

Seminaro metu dalyviai įgis žinių apie įmonės procesų valdymą, jų vizualizavimą (nuo ko pradėti ir kaip tai atlikti). Susipažins su pagrindiniais LEAN ir TOC metodų taikymo principais įmonės veikloje bei procesų tobulinime. Praktinės užduoties metu, prižiūrint lektoriams, dalyviai susidėlios ir apsirašys savo įmonės veiklos procesus, kurie taps aiškūs ir paprasti.

PLAČIAU APIE SEMINARUS

ORGANIZATORIAI