PRAKTINIAI SEMINARAI

2017 balandžio 29 d. , Vilnius

1:

KEISTIS AR NESIKEISTI ?

Dr. Eli Goldratt, Apribojimų teorijos pradininkas ir populiaraus verslo romano „Tikslas“ autorius, pareiškė, kad mūsų labiausiai apribotas išteklius (mūsų „butelio kakliukas“) – tai ne laiko, ne informacijos ar netgi ne pinigų trūkumas, o - mūsų dėmesys.

Tai yra labai paprasta, nes daug dalykų, kurie mums reikalingi ar gali duoti naudą - reikalauja mūsų dėmesio (ir namie ir darbe) – ir tas reikalingas dėmesio kiekis visada viršys mūsų galimybes.

Neišspręsti klausimai, lūkesčių ir realybės skirtumai bei konfliktai namie ir darbe – tai problemų rinkinys, kuris gali pakibti virš mūsų kaip "tamsūs debesys" ir dar labiau iššvaistyti mūsų ir taip apribotą resursą – mūsų dėmesį. Negana to, dar ir neigiamai veikiant mūsų laimės jausmą, harmoniją ir gebėjimą siekti mums svarbių tikslų.

Kodėl daugelis Smulkaus ir Vidutinio verslo savininkų-vadovų net ir suvokdami apie būtinybę daugiau dėmesio skirti ne Specialisto, o Vadovo ir Verslininko darbams, vis tiek neskiria dėmesio verslo sistematizavimui ir vystymui. Jie ir toliau sukasi savo įprastoje rutinoje kaip žiurkėnai savo rate. Nekeičiant savo elgsenos nebus ir kitokių rezultatų, o nepasitenkinimas tik labiau stiprės.

Legendinis Intel kompanijos vadovas Andy Grove vienam profesoriui pasakė: „Tu toks naivus akademikas. Aš tavęs klausiau kaip tą padaryti, o tu man pasakoji, ką aš turiu daryti. Aš žinau ką turiu daryti. Aš tik nežinau kaip tą padaryti“.

Paskirkite vieną dieną tam, kad suprasti kas sąlygoja tą konfliktą tarp Keistis ar Nesikeisti, konfliktą tarp Būti geru specialistu ir Tapti geru Vadovu-Verslininku. Seminaro metu jūs nustatysite savo įpročius, įsitikinimus, prielaidas, kurios trukdo iš Amatininko tapti Verslininku. Taip pat per seminarą sužinosite ne tik ką reikia pakeisti savo kasdieninėje veikloje, bet ir KAIP tą padaryti. Kaip užtikrinti, kad jūsų labai aktyvioje ir užkrautoje dienotvarkėje atsirastų laiko daryti svarbiems (nors ir neskubiems) verslo statymo ir vystymo darbams.

Seminaro temos:

 1. Smulkaus ir vidutinio verslo savininko darbai
 2. Pasipriešinimo pokyčiams matrica (kodėl geri žmonės priima blogus sprendimus)
 3. Ambicingo tikslo nustatymas
 4. Kodėl reikia siekti TO tikslo ?
 5. Kodėl yra gerai taip, kaip yra ?
 6. Kiek laiko esama situacija dar bus priimtina ?
 7. Kokios pokyčio kliūtys ?
 8. Kokios mažos pergalės reikalingos dideliems tikslams pasiekti ?
 9. Kokios naujos taisyklės, elgsena, įpročiai turi atsirasti ?


2:

KAIP AIŠKIAI APSIRAŠYTI VERSLO PROCESUS TAIKANT TOC IR LEAN? PRAKTINIS SEMINARAS.

Mokymų turinys:

 1. Pagrindiniai verslo procesai
 2. Procesų aprašymo taisyklės, būdai, formos ir pavyzdžiai
 3. Tobulinimo metodikų LEAN ir TOC procesai (pvz. Kaizen procesas, 5S procesas, S-DBR procesas, POOGI procesas ir kiti), bei jų taikymas
 4. Praktinė procesų apsirašymo užduotis
 5. Praktinių užduočių pristatymai
 6. Klausimai-atsakymai

MOKYMŲ NAUDA: Dalyviai įgis žinių apie įmonės procesų valdymą, jų vizualizavimą (nuo ko pradėti ir kaip tai atlikti). Susipažins su pagrindiniais LEAN ir TOC metodų taikymo principais įmonės veikloje bei procesų tobulinime. Praktinės užduoties metu, prižiūrint lektoriams, dalyviai susidėlios ir apsirašys savo veiklos procesus, kurie taps aiškūs ir paprasti.

Šio seminaro tikslas - supažindinti mokymo dalyvius su Apribojimų teorijos (TOC) ir LEAN verslo valdymo metodikomis, paaiškinti jų privalumus ir trūkumus bei parodyti, kaip pritaikyti konkrečius metodus įmonės veikloje. Mokymo metu bus pateikti praktiniai sprendimai ir pavyzdžiai, kaip pritaikyti Apribojimų teorijos (TOC) ir Lieknos gamybos (LEAN) principus įmonės valdyme.

Mokymai skirti įmonių vadovams, darbuotojams ir specialistams, kurie nori išsamiau susipažinti su populiariausiomis ir efektyviausiomis verslo valdymo metodikomis (TOC ir LEAN) bei siekia suprasti kokius metodus būtų naudingiausia įsidiegti savo įmonėje.

Po šių mokymų žinosite, kaip:

 • taikyti verslo valdymo metodus įmonės procesuose,
 • pasiekti žymiai geresnių rezultatų vidiniuose procesuose,
 • sutrumpinti užsakymų/paslaugų teikimo vykdymo laiką,
 • padidinti įmonės išdirbį bei efektyvumą ir kt.


Praktinių seminarų dienotvarkė:

09.30 - Registracija, rytinė kava
10.00 - Mokymai
12.30 - Pietūs
13.30 - Mokymai
15.00 - Pertraukėlė
15.30 - Mokymai
17.00 - Atsisveikinimas

Praktinių seminarų vieta:

Holiday Inn Vilnius: Šeimyniškių g. 1, Vilnius
II-as aukštas (konferencijų centras)

GRĮŽTI Į PAGRINDINĮ PUSLAPĮ