• NUO AMATO PRIE VERSLO
VERSLO SISTEMATIZAVIMO PRADŽIA

APIE VIDEO KURSĄ

Daugelis verslo savininkų svajoja valdyti savo verslą gerokai lengviau ir uždirbti daugiau pelno. Tačiau dažnai realybė tokia, kad vadovai negali atsitraukti nuo savo verslo nei dienos, kad procesai "nesugriūtų". Visgi išeitis yra. Jums reikia susisteminti įmonės procesus taip, kad jie taptų aiškūs kiekvienam darbuotojui ir kad įvairius darbus jie galėtų atlikti be Jūsų. Jums gi liks rūpintis tuo, kas ir priklauso vadovui - strateginiais klausimais ir verslo plėtra.

Siekiant susisteminti įmonės procesus, Jums prireiks šiek tiek laiko ir, žinoma, tam tikrų žinių. Tačiau, jeigu Jūs neturite pakankamai laisvo laiko įvairioms verslo valdymo knygoms perskaityti ir norite žinias įsisavinti greičiau - Jums yra sukurtas specialius kursas - Verslo Sisteminimo Pradžiamokslis. Jis tiks ir tiems, kurie siekia atšviežinti verslo valdymo žinias bei įgūdžius, nes kursas yra su praktinėmis užduotimis.

Šis kursas padės vadovams ženkliai padidinti savo padalinio efektyvumą.

"Amato liga" serga ir pakankamai stambūs verslai, kuriuose atskirų padalinių veikla laikosi tik ant keleto darbuotojų pečių.  Jei šiems darbuotojams kas nors nutiktų, padalinys sugriūtų.

JŪS GAUSITE

1
Penkis 3 val. trukmės video seminarus
2
Kitų dalyvių klausimų-atsakymų video konferencijos įrašą
3
Galimybę užduoti savo klausimus, į kuriuos atsakysiu asmeniškai
4
Praktinius namų darbus, kuriuos atliksite su savo įmone (išdėstyti įrašuose)
5
100 EUR nuolaidą Nuo Amato prie Verslo kursui
6
Naują verslo viziją ir detalų planą, kaip susisteminti ir užauginti savo verslą
+
VERSLO SISTEMINIMO KNYGĄ "NUO AMATO PRIE VERSLO. PRADŽIA" ATSIŲSIME DOVANŲ!

NAUDA JUMS

Dėka šio kurso
Kursas skirtas vadovams, kurie
VERSLO SISTEMATIZAVIMAS

Kiekvienas verslas nuo įsikūrimo praeina tris etapus:

Kiekviename etape įmonės vadovas (dažniausiai ir savininkas) turi užsiimti kitokiais darbais nei paprastai užsiima.
Pirmame etape (kūrimosi) įmonės vadovas turi užtikrinti pirminės idėjos įgyvendinimą bei pirmuosius pardavimus. Tačiau kūrimosi etapas dažniausiai būna pakankamai chaotiškas, todėl norint užtikrinti sėkmingą verslo išgyvenimą ir augimą, labai svarbu pereiti sistematizavimo etapą. Būtent čia, sistematizavimo etape, jūs nustatysite pagrindinius verslo valdymo procesus ir rodiklius. O tai reiškia, kad Jūs turėsite standartizuotus pagrindinius įmonės procesus, efektyviai paskirstysite užduotis komandai, o patys lengvai nukreipsite savo dėmesį ir energiją į spartų kompanijos augimą. Ir taip pat – padidinsite verslo pelningumą.
Specialus „NUO AMATO PRIE VERSLO“ video kursas VERSLO SISTEMATIZAVIMO PRADŽIA“ – tai vadovų video kursas, kuriame gausite visas reikalingas pamatines žinias ir įgūdžius, kaip sistematizuoti savo verslą.