Michael E. Gerber - tikra verslumo legenda. Vienas žymiausių JAV verslo žurnalų „Inc. Magazine“, skelbiantis labiausiai augančių, didžiausių ir įtakingiausių kompanijų sąrašus, vadina Michael „smulkaus ir vidutinio verslo GURU Nr. 1 pasaulyje”.

M. Gerber užpildė labai svarbią nišą smulkaus ir vidutinio verslo vadovų poreikių tarpe: smulkius verslus paprastai pradeda ir turi tam tikros srities specialistai arba kitaip - amatininkai, kurie neturi stiprių verslo valdymo įgūdžių. Tokie verslininkai pasigedo vietos, kur galėtų kreiptis, norėdami gauti iš tiesų prasmingą ir naudingą pagalbą. Taigi, M. Gerber jau daugiau nei 40 metų konsultuoja ir ugdo smulkiuosius verslininkus, taip padėjęs jau dešimtims tūkstančių smulkiųjų verslų išaugti iki pasaulinio lygio įmonių.

M. Gerber turi ir savo verslo startuolių inkubatorių „The Dreaming Room“ - tai specialūs 2,5 dienos trunkantys mokymai, kuriuos Michael Gerber veda JAV, Kanadoje bei Jungtinėje Karalystėje. Mokymuose jau apsilankė daugiau nei 10 tūkstančių dalyvių.

Michael tiki, kad smulkus ir vidutinis verslas gali suklestėti, tik tuomet, kai stipriai ir prasmingai paliečia visų keturių pamatinių verslo dalyvių gyvenimus – t. y. klientų, darbuotojų, tiekėjų bei akcininkų (investuotojų).

Savo mokymų metu, M. Gerber padeda verslininkams surasti asmeninę viziją į vystomą verslą, kad šis įgautų daug kilnesnę ir aukštesnę prasmę nei tik uždirbti pinigus parduodant produktą ar tik didinti užimamą rinkos dalį.

Michael nuomone, pirmiausia, naujas verslininkas yra novatorius, siekiantis keisti žmonių gyvenimus – nuo pat naujo verslo pradžios iki verslo auginimo. Naujas verslininkas kuria kompaniją, kuri, neišvengiamai turi būti kažkokio siekiamo pokyčio atspindys. M. Gerber tiki šia vizija. Jis tiki mintimi, kad kiekvienas verslininkas gali pažadinti savyje novatoriaus gyslelę keisti visų mūsų gyvenimus. Dėl to, viskas, ką Michael daro versle ir kiekviena knyga, kurią Michael parašo dabar ir ateityje, bus skirta tik tolimesniam verslininkų ugdymui bei įkvėpimui, jog jie gali kurti pasaulinio lygio kompanijas - kompanijas, kurios iš tikrųjų tiki vizija, jog jos gali tobulinti ir keisti visų mūsų pasaulį.

Michael yra mega-bestselerio „Verslo mitas“ (en. „E-Myth Revisited“) autorius bei dar 13 kitų verslo knygų bendraautorius („Verslo Mto“ papildymai-išplėtimai konkrečiose profesinėse srityse su tos srities ekspertų pagalba).REGISTRUOTIS

Užpildykite žemiau esančius laukus