Verslo efektyvumo eksperto Neriaus Jasinavičiaus e. knyga:

TOBULOS GAMYBOS LINK

Ši mano trečioji e-knyga orientuota į siauresnę įmonių veiklos sferą – apie gamybos efektyvumo didinimą (knygoje pateikti principai tinka ne tik gamybinėms įmonėms). Tikiu, kad ne vienas gamybininkas čia atras naujų (ar pamirštų) minčių ir idėjų savo gamybos patobulinimui. Kai kurie straipsniai kartosis iš ankstesnių knygų, tačiau gamybinių straipsnių aplinkoje pastebėsite kitus aspektus.

ATSISIŲSKITE KNYGĄ ČIA:

Įveskite savo el. pašto adresą, kur mums atsiųsti šią knygą:

privacy SVARBU: pateikdami savo kontaktinius duomenis, jūs sutinkate gauti mūsų rinkodarinę informaciją bei mūsų naujienas. Jeigu nepavyksta atsisiųsti, rašykite info@amver.lt

Šios knygos autorius Nerius Jasinavičius - sertifikuotas Apribojimų teorijos (TOC) ir LEAN ekspertas, vadovų kurso “Verslas kaip Laikrodis” sudarytojas, lektorius. Veiklos procesų tobulinimo konsultacinės kompanijos „TOC sprendimai“ steigėjas ir partneris.

Per savo ilgesnę nei 20 metų darbo patirtį įgavo įvairiapusę patirtį skirtinguose verslo sektoriuose: finansiniame, gamybiniame, paslaugų bei kt. Jo mokymuose ir seminaruose dalyvavo daugelis žinomų Lietuvos ir užsienio įmonių.

Nerius Jasinavičius yra baigęs Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto buhalterinės apskaitos ir audito specialybę (bakalauro ir magistro studijos). Vėliau tobulinosi Edinburgo universiteto verslo mokykloje, kur yra gavęs Verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį.

KONTAKTAI:

UAB TOC sprendimai
Totorių g. 30-3, LT-01144, Vilnius
Tel.: 852123381
El. p.: info@amver.lt