VADOVŲ DĖMESIUI:

2-oji verslo efektyvumo eksperto Neriaus Jasinavičiaus e. knyga:

"VERSLO SAVININKO MĄSTYMAS"

Šioje e-knygoje rasite praktinių patarimų ne apie konkrečius procesus, bet apie minkštuosius organizacijos aspektus – vadovų mąstyseną bei pasaulėžiūrą. Kiekviena organizacija yra savo vadovo - vedlio atspindys. Todėl labai svarbu, kad vadovas ne tik turėtų teisingą mąstyseną, bet ir sugebėtų ją perteikti savo komandai.

ATSISIŲSKITE KNYGĄ ČIA:

Įveskite savo el. pašto adresą ir knyga Jums bus atsiųsta ten:

*Jeigu nepavyksta atsisiųsti, rašykite info@amver.lt, knygą atsiųsime asmeniškai.

Šios knygos autorius Nerius Jasinavičius - sertifikuotas Apribojimų teorijos (TOC) ir LEAN ekspertas, vadovų kurso “Verslas kaip Laikrodis” sudarytojas, lektorius. Veiklos procesų tobulinimo konsultacinės kompanijos „TOC sprendimai“ steigėjas ir partneris.

Per savo ilgesnę nei 20 metų darbo patirtį įgavo įvairiapusę patirtį skirtinguose verslo sektoriuose: finansiniame, gamybiniame, paslaugų bei kt. Jo mokymuose ir seminaruose dalyvavo daugelis žinomų Lietuvos ir užsienio įmonių.

Nerius Jasinavičius yra baigęs Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto buhalterinės apskaitos ir audito specialybę (bakalauro ir magistro studijos). Vėliau tobulinosi Edinburgo universiteto verslo mokykloje, kur yra gavęs Verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį.

Jeigu dar nespėjote, kviečiame parsisiųsti ir 1-mąją e. knygą:

"16 IDĖJŲ, KAIP PADIDINTI JŪSŲ VERSLO PELNINGUMĄ"

Praktiški verslo valdymo patarimai taikant LEAN ir TOC metodus, kuriuos galėsite pritaikyti savo verslo procesuose jau šiandien.

ATSISIŲSKITE KNYGĄ ČIA:

Įveskite savo el. pašto adresą ir knyga Jums bus atsiųsta ten:

*Jeigu nepavyksta atsisiųsti, rašykite info@amver.lt, knygą atsiųsime asmeniškai.

KONTAKTAI:

UAB TOC sprendimai
Totorių g. 30-3, LT-01144, Vilnius
Tel.: 852123381
El. p.: info@amver.lt