VERSLO EFEKTYVUMO IR SISTEMINIMO EKSPERTAS
NERIUS JASINAVIČIUS PRISTATO:

SMULKAUS IR VIDUTINIO VERSLO VADOVŲ SEMINARAS:

ANTI-TRAPUS VERSLAS

Rugsėjo 12 d., 13.30 val. Mažeikiuose
Rugsėjo 13 d., 13.30 val. Šiauliuose

VADOVŲ SEMINARAS VYKS:


MAŽEIKIUOSE:

RUGSĖJO 12 d.,
13.30 val. - 16.30 val.
VIETA: Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras
Ventos g. 8, LT-89103 Mažeikiai


ŠIAULIUOSE:

RUGSĖJO 13 d.,
13.30 val. - 16.30 val.
VIETA: Šiaulių prekybos, pramonės
ir amatų rūmai
Vilniaus g. 88, LT-76285 Šiauliai

 

APIE KĄ KALBĖSIME?

Prabėgus vasarai neretas lipa ant svarstyklių ir vėl prisimena per Naujuosius Metus duotus pažadus mesti svorį. O dažnas verslininkas ar amatininkas (plačiąja prasme) vėl su kartėliu atsisveikina su vasara, nes taip ir nespėjo normaliai paatostogauti. Pasaulinė finansų krizės, supurčiusios pasaulį, pasekmių beveik nebeliko. Ekonominiai (pasaulio, ES, Lietuvos) rodikliai vienareikšmiškai rodo augimą. Nepaisant įvairių geopolitinių neapibrėžtumų (BREXIT, muitų karai ir pan.) rinkose vyrauja atsargus optimizmas. Užsakymų kiekiai auga, bet ir konkurencija intensyvėja. Darbo rinkoje situacija darosi kritinė – darbuotojų surasti darosi vis sunkiau, atlyginimai auga. Reta Lietuvos įmonė šiuo metu susiduria su pardavimų stoka, tačiau daugelis turi aiškų pajėgumų apribojimą. Kai užsakymų daugiau nei turimi pajėgumai, reiktų imtis plėtros ir investicijų. Tačiau daugelis verslininkų dar prisimena kas nutinka po ekonominio periodo augimo. Tarsi to nebūtų gana, bankininkai-ekonomistai-analitikai jau vėl ima gąsdinti artėjančiu nuosmukiu.

Tokiame pastovaus bėgimo ir įvairiausių klausimų balansavimo režime gyvena dauguma smulkaus ir vidutinio verslo vadovų ir savininkų. Laikas bėga, įmonė (lyg ir) auga, plečiasi, gyvuoja. Tačiau laiko atostogoms niekaip neatsiranda. Pasauliniai tyrimai rodo, kad net 10% Smulkaus ir Vidutinio Verslo (SVV) savininkų-vadovų išvis neatostogauja, o pusė atostogauja trumpiau nei dvi savaites per metus. Pagrindinę to priežastį apklaustieji vadovai nurodo baimę, kad ilgesnės atostogos neigiamai atsilieps verslui. Kaip verslo steigėjui ir vadovui išsiveržti iš to amžino streso ir pergyvenimo rato?

Nors sprendimas nėra sudėtingas - reikia savininkui-vadovui sisteminti verslo procesus ir nustoti dirbti darbuotoju. Galima pasiekti, kad įmonė dirbtų savininkui, o ne savininkas įmonei. Tuo tarpu savininkas-vadovas galės užsiimti tik strateginiais klausimais, be streso palikti kasdienius rutininius rūpesčius savo darbuotojams. Tačiau net žinodami ką reikia daryti, smulkūs verslininkai vis laikosi savo įpročių ir nestato verslo sistemos.

Ateikite į susitikimą, kuriame pasikalbėsime apie tai, kaip padaryti pirmą verslo sistemos statymo žingsnį - verslo stabilizavimą. Juk geras verslas yra atsparus daugumai iššūkių. Susitikimo metu pasikalbėsime apie tai, kaip padaryti verslą ne stabiliu, o net ANTI-TRAPIU.

Tai ne tik puiki proga gauti naujų žinių, bet ir puiki galimybė susitikti bei pabendrauti su kitais smulkaus ir vidutinio verslo savininkais-vadovais, išgirsti jų problemas ir tų problemų sprendimų patirtis.

SEMINARO METU APTARSIME:

  • Verslo tikslai.
  • Vadovo dėmesys ir jo įtaka verslui.
  • Kas suvalgo vadovo dėmesį?
  • Vadovų psicho-logiškumas, disciplina, įpročiai.
  • Kaip formuoti naujus (verslininko) įpročius?

SEMINARO LEKTORIUS - didžiulio populiarumo sulaukusios verslo sisteminimo knygos
"Nuo amato prie verslo. Pradžia" autorius -
NERIUS JASINAVIČIUS

Daugiau apie šią knygą sužinoti bei įsigyti galite čia:

www.amver.lt/knyga

SEMINARO KAINA IR REGISTRACIJA

Individualus bilietas 1-am/-ai Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariui/-ei - tik 15,00 eur.

Jei pageidaujate įsigyti daugiau nei vieną bilietą, prašome kreiptis el.paštu: info@amver.lt

Mokymai PVM neapmokestinami.

Nerius Jasinavičius per savo ilgesnę nei 15 metų darbo patirtį įgavo įvairiapusę konsultacinę ir praktinę patirtį skirtinguose verslo sektoriuose. Jo vedamuose mokymuose ir seminaruose dalyvavo daugelis žinomų Lietuvos ir užsienio įmonių, jis nuolat kviečiamas skaityti savo pranešimus verslo renginiuose. Nerius Jasinavičius yra baigęs Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto buhalterinės apskaitos ir audito specialybę (bakalauro ir magistro studijos). Vėliau tobulinosi Edinburgo universiteto verslo mokykloje, kur yra gavęs Verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį. Sertifikuotas Apribojimų teorijos ekspertas. Nerius specializuojasi TOC bei LEAN metodikų taikyme įmonės valdyme, tokiose srityse kaip: gamyba, projektinė aplinka, prekyba, pardavimų valdymas, įmonių strategijos bei taktikos kūrimas.

KONTAKTAI

UAB "TOLECO"
Totorių g. 30-3, LT-01144 Vilnius
info@amver.lt
Tel.: 8 5 2123381